CERERE DE OFERTĂ Privind realizarea achiziţiei pentru COMBINA FRIGORIFICA : CPV - 39711110-3

Anunțuri / comunicate Octombrie 8, 2019

Parohia Binecredinciosul Voievod Ștefan cel Mare și Sfânt, cu sediul în mun. Iași, Str. Aleea Rozelor, nr. 7C jud. Iași, vă invită să transmiteți o propunere tehnico-financiară pentru furnizarea de Combină frigorifică : CPV - 39711110-3 necesară a fi achiziționată în cadrul proiectului Respect bătrânii- Reducerea Excluziunii Sociale prin promovarea și eficientizarea calității tratamentului adresat Bătrânilor din localitățile Văratec, județul Neamț și Iași, județul Iași.

Caracteristicile tehnice minimale solicitate împreună cu detalii privind modalitatea de atribuire a contractului de achiziție și formularele tip se regăsesc în documentația atașată.

Termen de valabilitate a cererii de ofertă: 5 zile lucrătoare.

Descarcă Cerere ofertă Combina frigorifica PBS

Citește alte articole despre: proiect, parohie, achizitii